Супрун спростувала міфи про «чарівні пігулки для мозку»
2019-04-09 21:01
«Покращують пам’ять», «підвищують концентрацію уваги», «дозволяють мозку працювати на повну» та «прискорюють мислення». Схожий перелік ефектів обіцяють так звані ноотропи.
Якщо ви думали, що цукерки, шоколадки, тістечка допомагають вашому мозку краще справлятися з завданнями – це міф! Натомість обмеження калорій і біг на довгі дистанції роблять вас розумнішими.
Ячмінець лідирує в списку хвороб, які люди намагаються лікувати \"народною медициною\". Це гнійне гостре запалення і терти його кільцем, плювати в око або показувати дулю марно.
Багато людей вірять у міф про те, що уколи дієвіші за пігулки, однак, насправді немає значення, в якій формі діюча речовина потрапить до організму, та й ВООЗ рекомендує надавати перевагу неін’єкційним лікам.
В Україні кожен 3-й дорослий має підвищений артеріальний тиск. Через це зростає ризик розвитку мозкового інсульту, інфаркту міокарда, серцевої чи ниркової недостатності. Щоби захистити себе та близьких, у МОЗі розвіюють найбільш поширені міфи щодо артеріальної...
Щеплення можна робити навіть при застуді, повідомила в.о. міністра охорони здоров\'я. У той же час в Україні зафіксували другу смерть від кору з початку року.