У 2019 році доходи нижче законодавчо встановленого прожиткового мінімуму отримували 0,4 млн (1,1%) громадян України. Розмір мінімуму становив 1902,1 гривень на місяць.
Україна і США підтвердили важливість стратегічного партнерства; Україна взяла на себе зобов\'язання скоротити рівень бідності до 2030 року в чотири рази. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
КИЇВ. 11 грудня. УНН. Дохід 33,9% українців, близько 14 млн осіб, становить менше фактичного прожиткового мінімуму. Про це повідомляє Держстатистики, передає УНН.
У Грузії, населення якої становить 3,7 млн осіб, кожен п\'ятий житель знаходиться за межею абсолютної бідності, свідчать дані, оприлюднені на сайті Національної служби статистики \"Сакстат\" (Грузстат) за умовами життя в 2018 році.
Із 17 березня Україна припинила міжнародне авіасполучення – про це рішення українських громадян попередили за чотири доби. Президент України Володимир Зеленський у власному зверненні попросив тих, хто подорожує, встигнути повернутись додому. Однак українські та європейські авіакомпанії раптом одна за одною почали скасовувати рейси, на які раніше розпродали квитки.
Радіо Свобода публікує...
Ті, хто вакцинувався від коронавірусу, мають раніше за інших отримати право ходити в ресторан чи кіно, вважає міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас. За його словами, йдеться не про привілеї.
КИЇВ. 22 січня. УНН. Наразі більш ніж 10 млн людей в Україні досі живуть за межею бідності, і поки цей показник не покращиться, в державі будуть передумови для корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, виступаючи на Ukrainian Breakfast 2020 у Давосі, передає УНН.