Вчені Китайського університету Гонконгу працюють над новим методом отримання енергії від рухів людини. Цю технологію можуть використовувати для підзарядки розумних годинників або іншої натільної техніки.
Дослідники з Наукового коледжу Університету Малаги (UMA, Іспанія) розробили недорогу футболку, яка генерує електрику. Цей ефект досягається завдяки різниці між температурою людського тіла і навколишнім середовищем. Для цього використовується спеціальна тканини, яку іспанці розробили спільно з Італійським інститутом технологій в Генуї (IIT).
Інженери з компанії Robotic Research LLC для американських військовослужбовців розробили інноваційні черевики, які не тільки відповідають всім вимогам армійського взуття, а й стануть у нагоді військовим для того, щоб заряджати свої гаджети.
Засновник американської компанії Tesla Ілон Маск анонсував технологію, яка дозволить керувати за допомогою смартфона їх електромобілями, якщо ті перебувають в полі зору. Така можливість з’явиться у наступному році.
Компанія Xiaomi продовжує оновлювати свій фірмовий додаток для здоров\'я та фітнесу Mi Health. Свіже оновлення дає змогу смартфонам вимірювати частоту пульсу за допомогою камери смартфона.
Вчені вважають, що підвищений інтерес користувачів до проблем з кишечником може бути передвісником майбутнього вогнища епідемії коронавірусної інфекції.
Вважається, що часта зарядка до 100 відсотків негативно позначається на роботі мобільного пристрою. Однак далеко не всі експерти згодні з цією думкою. Фахівці підтверджують, що процес зарядки дійсно призводить до зносу гаджета.
У новому опалювальному сезоні КП \"Київтеплоенерго\" буде досліджувати тепломережі за допомогою аеромоніторингу, головне завдання якого - оперативне виявлення ймовірних пошкоджень та \"слабких місць\" тепломереж, тепловтрат, моніторинг стану енергетичного обладнання.