За останній рік рівень державного боргу до ВВП знизився з 80% до 72%. Політики розказують, що МВФ затягує Україну в якусь боргову яму, але насправді все відбувається навпаки. Для України МВФ – це реформи.
КИЇВ. 19 серпня. УНН. У НАК “Нафтогаз України” відреагували на повідомлення російських ЗМІ про борг української сторони перед Газпромом у розмірі 3,7 млрд доларів. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу НАК “Нафтогаз України”.
Україна на переговорах з Росією буде намагатися зберегти транзит своєю територією після 2019 року. Про це на брифінгу сказав голова НАК \"Нафтогаз Україна\" Андрій Коболєв, передає кореспондент
Коболєв наголосив, що не буде розкривати позицію
\"Головним завданням України на цих перемовинах є збереження транзиту\", - сказав...
Показник ВВП на душу населення зростає випереджаючими темпами. Саме завдяки високій інфляції. Тому сьогодні висока інфляція нам дуже потрібна, щоб ми наздогнали той рівень, який був до 2014 року.
В Україні була така ситуація, коли люди спокусилися на високі відсотки і принесли гроші не у банк «Михайлівський». Але потім прийшли вимагати від держави, щоб їм видалити гроші. І держава, злякавшись натовпу людей, виплатила їм усе. Так вчинили і «євробляхарі». Вони не заплатили у бюджет податок за ті автомобілі, за які можна було...
Якщо говорити про рейдерські атаки на землю після відкриття ринку землі, то це діє вже зараз. І це при цьому, що ринку землі у нас начебто немає. Тому аргументи про «дикий ринок» є безпідставними.
Нафтогаз готовий розглянути можливість «мирової угоди» з Газпромом лише на умовах, які передбачають виконання Росією своїх зобов’язань в межах рішень Стокгольмського арбітражу. Російські вимоги, які передбачають відмовитися від рішень арбітражу, для компанії неприйнятні.
Питання України в тому, щоб без «маркера» МВФ грошей ніхто не дає. Ринок любить МВФ, інвестори люблять МВФ, бо це «маркер», який відображає те, що Україна рухається в правильному напрямку.
Із позиції уряду, очевидно, це є досягненням, що вони політично змогли знизити ціну. Утім з погляду української економіки варто вирішити проблему та узгодити ринкові ціни як для промисловості, так і для населення.
Чому старі «бляшанки» такі дешеві у Європі? Бо обслуговування цієї машини набагато дорожче, ніж просто позбутися її. Але українці її купують, а європейці позбуваються. Хоча це «маленькі чорнобилі на колесах».
КИЕВ. 30 декабря. УНН. Кабинет министров Украины разрешил НАК \"Нафтогаз Украины\" подписать с российским ПАО \"Газпром\" соглашение об урегулировании газовых споров и о предоставлении услуги по организации транспортировки природного газа. Решение правительства от 30 декабря опубликовано на сайте Кабмина, передает УНН.