Семеренко здобуває четверту поспіль медаль на чемпіонаті світу

2015-03-07 19:00
Лідер жіночої збірної України здобуває свою четверту бронзову медаль в спринтерських гонках, розпочинаючи з 2012 року. Лідер жіночої збірної України здобуває свою четверту бронзову медаль в спринтерських гонках, розпочинаючи з 2012 року.Зі стартових хвилин гонки, біатлоністи зіткнулись з жорсткими погодніми умовами - йшов великий сніг поривами вітру. Тому, кращі шанси на перемогу отримали снайпера-біатлоністи.Валентина Семеренко з одним колом штрафом доволі довго лідирувала у гонці, однак француженка Марі Дорен Абер з ідентичними показниками стрільби показали кращий біг по дистанції. Також кращою за українкою стала і польська спортсменка Вероніка Новаковська-Зем\'як. Лідери сезону м\'яко кажучи застрелились - 5 промахів у Макарайнен і 4 у Домрачевої.Персонал бест показала і інша українка Ольга Абрамова - 9 місце, яка вийшла на гонку завдяки Юлії Джимі, яка знову прихворіла.Не можемо відзначити і Яну Боднарь, яка показала загальний 2 результат ходом по дистанції. Українка поступилась лише Лаурі Дайлмаєр 18,2 сек! Так тримати, залишилось лише стрільбу підтягнути!Чемпіонат світу з біатлонуКонтіолахті, Жіночий спринт1. Марін Дорен Абер(Франція 0 + 1) 22:16,8  2. Вероніка Новаковська-Зем\'як (Польща 0 + 0) +9,6  3. Валентина Семеренко (Україна 0 + 1) +25,3  ...9. Олтга Абрамова (Україна 1 + 1) + 1:03