Світоліна вражена своїм камбеком

2015-04-18 14:00
Перша ракетка України і турніру в Боготі прокоментувала вистраждану перемогу над американкою Іриною Фальконі в чвертьфінальному поєдинку. Перша ракетка України і турніру в Боготі прокоментувала вистраждану перемогу над американкою Іриною Фальконі в чвертьфінальному поєдинку.\"Це був довгий день для мене. Ми постійно то виходили на корт, то знову йшли в роздягальню через дощ. Я пару разів розминалася, тричі робила розтяжку, чотири або п\'ять разів влаштовувала пробіжку. Умови гри були дуже важкими, що заважало показувати свій кращий теніс.Коли ми повернулися на корт за рахунку 1:2 у другій партії, у мене були великі проблеми з подачею. Після цього я поміняла ракетку і стала подавати краще, так як струни втратили натяжку через дощ. Це була моя помилка. Я рада, що надалі змогла добре вводити м\'яч у гру, особливо коли програвала 3:5, але зрівняла рахунок. Цей камбек додав мені впевненості і допоміг вирвати перемогу в двох партіях.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світоліна відкрила секрет свого успіхуЩо стосується півфіналу з Перейрою, то вона відмінно грає на грунті, але я показала хороший теніс в попередніх трьох матчах і сподіваюся, що зможу зробити це знову, - наводить слова Світоліної офіційний сайт WТА.