КИЇВ. 30 березня. УНН. За період дії карантину Служба безпеки України виявила 79 осіб, які поширювали фейки про коронавірус, а також заблокувала понад тисячу інтернет-спільнот. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр СБУ.
За даними досудового слідства, пропагандисти, один із яких має російський паспорт, знімали та поширювали в інтернеті сепаратистські матеріали і сприяли розпалюванню міжнаціональної ворожнечі.
Від початку карантину в Україні правоохоронці перевірили 344 повідомлення про можливі протиправні дії, зокрема онлайн-шахрайство при купівлі засобів індивідуального захисту, та виявила 228 фактів розміщення на інформаційних ресурсах неправдивої або провокаційної інформації про пандемію коронавірусу.
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Служба Безпеки України у період пандемії припинила діяльність понад 450 інтернет-агітаторів, які поширювали фейки про COVID-19 і дестабілізували ситуацію в країні. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу СБУ.
Національний орган з управління і регулювання в сфері комунікацій Румунії (ANCOM) заблокував доступ до двох «православних сайтів» – ortodox.info.ro та pravos.info.ro, які поширювали фейки, дезінформацію та теорії змови про пандемію COVID-19.
Загалом за період дії карантинних заходів кіберфахівці Служби безпеки України заблокували понад 2,7 тисячі спільнот з більш ніж мільйонною аудиторією, викрили 393 інтернет-агітаторів, які поширювали різноманітні фейки про епідемію COVID-19, повідомила пресслужба
«Інформацію стосовно виявлених 372 агітаторів СБУ спрямувала до Національної поліції. 173 особи притягнуто до адміністративної...
КИЇВ. 6 квітня. УНН. Кіберфахівці Служби безпеки України припинили діяльність ботоферми, через яку зловмисники поширювали фейки про COVID-19 і закликали до повалення конституційного ладу. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр СБУ.
У ЄС заявили про поширення дезінформації з Росії на тему коронавірусу. Про які фейки йдеться, для чого їх поширюють і чи можна казати про особливу кампанію РФ з дезінформації?