Сачко: ”Ворскла” повинна була громити ”Жиліну”

2015-08-07 12:00
Наставник полтавської \"Ворскли\" Василь Сачко каже, що потрібно було раніше ставити крапку в матчі Ліги Європи проти \"Жиліни\". Наставник полтавської \"Ворскли\" Василь Сачко каже, що потрібно було раніше ставити крапку в матчі Ліги Європи проти \"Жиліни\".\"Важко коментувати. Ви всі бачили, що хлопці майже здійснили подвиг. Вони віддалися на полі повністю. Але це футбол, тут жорсткі правила.Ми не мали права пропускати це гол, але нічого не поробиш, назад час не повернеш. Ми налаштовувалися на цю гру і почали непогано. Хвилин 15-20 володіли ініціативою, намагалися забити швидкий м\'яч.Треба віддати належне супернику, вони розумно оборонялися і атакували. У другому таймі ми забили м\'яч і в кінці гри внесли корективи. Поміняли опорника, випустили Міщенка. Забили м\'яч, все складалося непогано. Але кожна помилка, яка може прощатися в чемпіонаті, тут карається. Програли необов\'язкову гру. Не можна такі ігри упускати, але життя триває. Нам потрібно дивитися вперед.Зараз можна говорити все, що завгодно. Ми вибігали 3 в 2, 2 в 1, але треба було ставити крапку в цих моментах. Тоді гра була б закінчена\".ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. \"Ворскла\" - \"Жиліна\" - 3:1 (ВІДЕО)