Сабо: ”Динамо” не заслужило на перемогу в грі з ”Колосом”

2020-06-24 14:30
Колишній наставник збірної України Йожеф Сабо поділився думками про гру 27 туру УПЛ \"Динамо\" - \"Колос\" (2:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Динамо \"не заслужило перемогу. \"Колос\" виглядав відчутно краще. Напевно, після кількох перемог кияни розслабилися і подумали, що без праці обіграють суперника. Тут вже психологія зіграла свою роль. \"Колос\" виглядав гідно, тільки не використовував свої моменти, а шанси забити у них були.У \"Динамо\" можу виділити тільки Бущана. Непоганий воротар. Є ще і Бойко, але Олексій Михайличенко бачить, що Денис трохи просів і ставить найсильнішого на даний момент.Інша справа - арбітр не впорався зі своїм завданням. Як би його виправдовували, я стою на своєму, як і багато футболістів і інші футбольні експерти. Навіщо їм ВАР, якщо вони не вміють ним користуватися? Як можна розбирати спірний епізод через кілька хвилин, коли вже все загрався? Як можна дивитися 3-4 хвилини момент, за яким і дивитися нема чого? Там і свистіти не було потреби. В Англії на таке навіть не подивляться. Ну, притримав ледь помітно\", - сказав Сабо.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: \"Динамо\" - \"Колос\" - 2:1 (ВІДЕО)Нагадаємо, в грі \"Динамо\" - \"Колос\" головний арбітр гри Сергій Бойко призначив 4 пенальті.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!