Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, призначення якого на посаду визнано Конституційним судом неконституційним, вважає що рішення КС про декриміналізацію недостовірного декларування прийнято на користь певних політичних еліт і в цілому свідчить про загрозу антикорупційної системи країни.
Ситуація навколо рішення Конституційного Суду (КС) щодо невідповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства вказує на можливість існування плану, спрямованого проти основ української державності, і демонструє аналогії з подіями 2010-2014 років, коли в Україні активізувалася діяльність російських агентів впливу, зазначає секретар Ради національної безпеки і оборони...
КИЇВ. 3 грудня. УНН. Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект № 4227 щодо призначення на адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Відповідне рішення підтримали 289 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 26 липня. УНН. Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник планує оскаржити висновок Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка виголосила догану заступнику Генпрокурора – керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому за вчинення дисциплінарного проступку. Про це журналістам повідомив директор НАБУ після рішення КДКП, передає...
КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Рішення Конституційного суду України про скасування низки антикорупційних норм демонструє, що теперішня еліта налякана роботою Вищого антикорупційного суду України, який почав саджати корупціонерів. Таку думку висловив голова НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю в програмі “Мокрик По Живому” на Hromadske, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Директор Національного бюро Артем Ситник розповів, що справа \"Роттердам+\" наближається до фінального завершення і її має намір заслухати антикорупційний прокурор. Про це він сказав під час презентації \"Звіту про діяльність НАБУ та САП у ІІ півріччі 2019 року\", передає кореспондент УНН.
У Європейському Союзі стурбовані останніми рішеннями Конституційного Суду України про діяльність антикорупційних органів, вони можуть стати підставою для тимчасового зупинення безвізу.
КИЇВ. 7 червня. УНН. Рішення Конституційного суду України про позбавлення Національного антикорупційного бюро повноваження визнавати угоди недійсними може виявитися фатальним для ефективної роботи антикорупційних органів. Про це у відеокоментарі повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає кореспондент УНН.
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) закрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення мера Одеси Геннадія Труханова, якого обвинувачували в розкраданні при продажу заводу \"Краян\", пише \"Українська правда\" в середу з посиланням на джерело в правоохоронних...
За даними ЗМІ, Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. За цією статтею відкриті найгучніші корупційні справи.
Гості програми: Віра Ястребова - правозахисниця, директор «Східної правозахисної групи» та Сергій Пащук - політолог, член інформаційно-аналітичного відділу «Східної правозахисної групи».
Національне антикорупційне бюро назвало політично вмотивованим рішення Конституційного суду України про неконстуційність призначення Артема Ситника директором
«Попри визнання КСУ указу президента про призначення Артема Ситника директором НАБУ неконстутиційним, воно не передбачає його автоматичного звільнення. Закон України «Про НАБУ» містить вичерпний перелік підстав звільнення директора...