Ріо-2016. Усі призери третього дня Олімпіади

2016-08-08 10:30
На Олімпіаді в \"Бразилії\" розіграно чергові комплекти нагород.Результати 7 серпняПершу нагороду дня взяла австралійка Кетрін Скіннер, якій не було рівних у стендовій стрільбі в дисципліні \"трап\". Срібло задовольнилася Наталі Руні (Нова Зеландія) а, бронзу до скарбнички своєї країни поклала Корі Когделл (США).У жіночій груповій гонці Олімпійською чемпіонкою стала нідерландка Анна ван дер Брегга. Другою стала представниця Швеції Емма Йоханссон, а бронза у італійки Елізи Лонго Барджіні.Південна Корея у фіналі командного олімпійського першості зі стрільби з лука перемогла команду Росії 5:1 (59:49, 55:51, 51:51).Історичну золоту медаль здобуло Косово. Дзюдоїстка Майлінда Кельменді завоювала першу в історії держави медаль Олімпійських ігор, здолавши у фіналі вагової категорії до 52 кг представницю Італії Одетте Джуффріда.Італійський рапірист Даніеле Гароццо також здобув золото Олімпійських ігор в Ріо. Італієць у фіналі переміг представника США Олександра Массіаласа. Ще один італієць Фабіо Базіле став олімпійським чемпіоном з дзюдо, вигравши у фінальному поєдинку в категорії до 66 кг у корейця Ана Баула. Бронзові медалі завоювали Рішод Збираючи з Узбекистану і Масаси Ебінума з Японії.Відомий китайський важкоатлет Лун Цінцюань завоював золото на Іграх в Ріо, встановивши новий світовий рекорд у ваговій категорії до 56 кг. Срібло завоював чемпіон світу представник КНДР Ом Юн Чхоль - 303 кг (134 + 169). Третє місце у Сінпхета Круайтхонга з Таїланду.Шведська плавчиха Сара Шестрем завоювала золото Олімпійських ігор в Ріо, встановивши новий світовий рекорд на 100 метрах батерфляєм. Олімпійське срібло завоювала представниця Канади Пенні Олексяк з результатом 56.56 сек, а бронзу взяла американка Дана Воллмер - 56.63 сек.Китаянки Ши Тіньмао і Ву Мінься перемогли у синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліну. Срібними призерами стали італійки Таня Каньотто і Франческа Далль\'Апе, бронзу вибороли австралійки Медісон Кіні та Анабель Сміт.Британський плавець Адам Піті здобув перемогу в фіналі олімпійського турніру в Ріо-де-Жанейро на 100-метровій дистанції брасом. Друге місце зайняв представник ПАР Кемерон ван дер Бург, а бронзу завоював американець Коді Міллер.Американська плавчиха Кетлін Ледекі завоювала золото, показавши найкращий результат на 400 метрах вільним стилем. Срібної нагороди удостоїлася британка Ясмін Карлін, а замкнула трійку лідерів представниця США Леа Сміт.31-річний американський плавець Майкл Фелпс завоював 19-у золоту медаль Олімпійських ігор, здобувши перемогу в складі естафети 4х100м на Іграх в Ріо. Друге місце в естафеті зайняли французи, а бронзу завоювала команда Австралії.