Ріо-2016. Усі призери другого дня Олімпіади

2016-08-07 11:00
На Олімпійських Іграх в Ріо було розіграно чергові комплекти нагород.Результати 6 серпняУ шосейному велоспорті олімпійським чемпіоном в чоловічій груповій гонці став бельгієць Грег Ван Авермат. Срібла удостоївся датчанин Якоб Фульсанг і бронзова нагорода у Рафала Майка.Історичну перемогу здобув представник В\'єтнаму Хоанг Сюань завоювавши золото у стрільбі з пневматичного пістолета. Це перше золото в історії країни. Срібло завоював бразилець Феліпе Алмейда, а бронза дісталася китайцеві Панг Вєю.Паула Парето з Аргентини стала володаркою золотої медалі в категорії до 48 кг турніру дзюдоїстів Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Срібло у кореянки Чон Бо Ген. Бронзовими призерами Ріо 2016 в категорії до 48 кг стали казашка Отгонтсетсег Галбадрах і японка Амі Кондо.Перше золото здобула Росія. Беслан Мудранов переміг в змаганнях по дзюдо в категорії до 60 кг. Основний час фінальної сутички, в якій росіянину протистояв казах Елдос кошторису, не принесло результату. Бронзові медалі дісталися японцеві Наохіса Такато і узбек Дійорбеку Урозбоеву.Першою олімпійською чемпіонкою з фехтування стала угорка Емеше Сас, яка перемогла італійку Росселлу Фьямінго. Бронзову нагороду завоювала Сунь Івен.Чоловіча збірна Кореї зі стрільби з лука у складі Кім У Чжин, І Син Юн, Ку Бон Чхан завоювала золоті медалі командного турніру, легко обігравши всіх своїх суперників, в тому числі і в фіналі збірну США - 6:0. У поєдинку за бронзу Австралія обіграла Китай - 6:2.Також був розіграний перший комплект медалей в плаванні. Олімпійським чемпіоном став японець Косуке Хагіно. Бронзовий призер Лондона-2012 випередив американця Чейза Калиша і свого співвітчизника Дайан Сето.Австралієць Мак Хортон виграв заплив 400 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх в Ріо. Плавець показав результат 3: 41.55, всього на 13 сотих випередивши китайця Янга Суна, який залишився з сріблом. Третім став Габріеле Деттен з Італії, взявши бронзу.Угорська плавчиха Катінка Хоссу стала олімпійською чемпіонкою в плаванні на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. Час переможниці фіналу - 4: 26.36, і це новий світовий рекорд. Срібну медаль завоювала американка Майя Дірадо, а бронзу взяла іспанка Марія Бельмонте Гарсія.