Ріо-2016. Україна залишилася без медалей в Академічному веслуванні

2016-08-11 17:00
Українські спортсмени продовжують виступати на Олімпіаді в Ріо.Результати 11 серпняНаталія Калниш не змогла пробитися у фінал змагань зі стрільби з гвинтівки з 50 метрів з трьох положень. Переможцем кваліфікації стала Петра Зублазінг з Італії, яка набрала 589 очок. На рахунку Кальниш - лише 577. Наша спортсменка закінчила кваліфікацію 21-ою.Україна невдало розпочала новий день змагань в Ріо. Наші спортсмени у фіналі академічного веслування фінішували на останньому шостому місці. Переможцям стали екіпаж з Німеччини, які виграли в українців 10 секунд.Друге місце зайняли австралійці, третє - переможець кваліфікації Естонія.Українська жіноча команда також не виграла медалі в академічному веслуванні. Наші жінки зайняли четверте місце у фінальному заїзді, поступившись Німеччині. Срібло взяли Нідерланди, а бронзу поляки.