Особи, що регулярні палять марихуану, мають на 16% нижче ризик розвитку діабету, свідчить нове дослідження. Марихуана та її активний інгредієнт тетрагідроканнабінол впливають на рівень інсуліну. Значить, вона може стати прекрасним засобом...
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Нові дослідження, які вивчали різницю між померлими від коронавірусної хвороби COVID-19 та тими, хто вижив, показали різницю між виробленими антитілами у їхньому організмі. Це дослідження дає можливість передбачити важкість перебігу хвороби та шанси вижити у \"ковідних\" хворих. Про це пише The Harvard Gazette, повідомляє УНН.
Вчені з Гарварду та Массачусетсу розробили чорнило, яке змінює колір, залежно від рівня цукру в організмі людини. Його можна застосувати при татуюванні.
Якщо Apple дозволить Apple Watch покaзувати рівень цукру в крові, не вимагаючи від користувача брaти кров і купувати нові тест-смужки, продaжі Apple Watch можуть вийти нa новий рівень. Про це повідомляє The Telegraph.
Профілактика захворювань обходиться в десятки разів дешевше, ніж їх лікування. Якщо немає чітких симптомів, то це не означає, що людина здорова. Обстежуватись після 40 років потрібно щодня.
Науковці Клініки Клівленда (США) виявили механізм, за допомогою якого COVID-19 може тривалий час впливати на функцію мозку, йдеться в повідомленні медичного центру.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Нове дослідження, проведене клінікою Клівленда в США, виявило механізми, за допомогою яких COVID-19 може призвести до деменції, подібної до хвороби Альцгеймера. Про це йдеться в повідомленні медичного центру, передає УНН.
Результати дослідження аналітичного центру CEDOS «Соціально-економічні фактори нерівності результатів навчання в середній школі», яке провели в ще 2017 р., однак результати не втратили актуальності досі, довели, що на бали ЗНО випускників впливають їхні...
КИЇВ. 3 травня. УНН. В одному з провідних британських госпіталів буде використана плазма крові для лікування хворих на COVID-19 в рамках дослідження, в ході якого плазма переливається від людей, які видужали до хворих, щоб дати їх імунній системі стимул для боротьби з вірусом. Про це пише агенція Reuters, передає УНН.
«Коли підлітки бачать свої власні фотографії з великою кількістю лайків, ми бачимо активну діяльність у різних областях мозку», – каже американський дослідник Лорен Шерман.
Біль у м\'язах, втома і психічні розлади. Згідно з новим китайським дослідженням, дві третини важкохворих із COVID-19 ще пів року відчувають наслідки захворювання.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Коронавірусна інфекція впливає на нервову систему людини. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі Україна 24, передає кореспондент УНН.