В России возник дефицит высокоточных крылатых ракет, которые используются страной-оккупантом для обстрелов Украины. Поэтому враг начал использовать советские Х-22.
В российском оборонпроме возникли проблемы с пополнением запасов высокоточных ракет. Из-за чего Москве приходится транспортировать их в Украину с других стратегических направлений.
Керівництво Міноборони Польщі та посол США Стівен Малл підписали угоду про поставку 40 американських високоточних крилатих ракет класу «повітря-земля» AGM-158 JASSM для винищувачів F-16.
КИЇВ. 21 липня. УНН. російська федерація на сьогодні використала від 55 до 60% тих запасів високоточних ракет, які вони мали до повномаштабної війни. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький під час бриінгу, передає УНН.
КИЇВ. 9 травня. УНН. Російські запаси високоточних боєприпасів, ймовірно, виснажені, тому вона змушена використовувати застарілі боєприпаси, які менш точні та легше перехоплюються, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у щоденному звіті на основі розвідданих, пише УНН.
КИЇВ. 10 квітня. УНН. Держдепартамент США схвалив можливий продаж Катару п’яти тисяч високоточних ракет з лазерним та інфрачервоним наведенням на загальну суму 300 мільйонів доларів, повідомляє УНН з посиланням на агентство зі співробітництва в сфері оборони і безпеки...
За розробку нових моделей високоточних керованих ракет класу \"повітря-повітря\" відповідали фахівці з Міноборони Ірану і компанії Iran Electronics Industries.
КИЇВ. 13 серпня. УНН. Експерти Центру протидії дезінформації при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів, що ворог продукував протягом 12 серпня, передає УНН.
Вторгнення Росії в Україну виявило недоліки в її здатності наносити точні удари великого масштабу. Росія піддала населені пункти України інтенсивним і невибірковим бомбардуванням, майже не звертаючи уваги на жертви серед цивільного населення.