КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У Київській МВА повідомили про наслідки ракетних ударів ворога по чотирьох районах Києва, а також, що відомо про 5 загиблих та понад 30 постраждалих, пише УНН.
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Російські війська сьогодні вранці завдали 3 ракетних удари по цивільній інфраструктурі одного з населених пунктів Запорізького району, відомо про одного загиблого чоловіка та сімох поранених людей, повідомив у середу голова Запорізької ОВА Юрій Малашко, пише УНН.
КИЇВ. 22 червня. УНН. Російські окупанти у ніч на четвер, 22 червня, вдарили ракетами по Криворізькому району Дніпропетровської області. Офіс генерального прокурора України показав наслідки удару, правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни. Пише УНН із посиланням на Офіс генерального прокурора.
КИЇВ. 19 вересня. УНН. Внаслідок нічного удару російських військ у Запоріжжі зачепило житлові будинки, як приватні, так і багатоповерхівки, та заклад освіти. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у понеділок, 19 вересня, у Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 23 січня. УНН. Авіація Сил оборони протягом доби завдала 3 удари по районах зосередження противника. Також збито ворожий БпЛА “Орлан-10”. Українські ракетники і артилеристи уразили 4 райони зосередження окупантів та 3 склади боєприпасів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
КИЇВ. 4 листопада. УНН. Авіацією ЗСУ нанесено 4 удари по системах протиповітряної оборони та скупченню ворожої техніки, інформує УНН з посиланням на Оперативне командування "Південь".