Російські ВМС вивели в Чорне море два надводних носії ракет типу "Калібр" із загальним залпом до 16 ракет, повідомляє Оперативне командування "Південь".
Російські ВМС вивели в Чорне море два надводних носії ракет типу "Калібр" із загальним залпом до 16 ракет, повідомляє Оперативне командування "Південь".
Російський флот вивів на бойове чергування в Чорне море п'ять кораблів, носії "Калібрів" відсутні, інформують Військово-морські сили ЗС України в неділю вранці.
Російський флот вивів на бойове чергування в Чорне море чотири кораблі, носії "Калібрів" відсутні, інформують Військово-морські сили ЗС України в суботу вранці.
Російський флот вивів на бойове чергування в Чорне море чотири кораблі, носії "Калібрів" відсутні, інформують Військово-морські сили ЗС України в середу вранці.
КИЇВ. 25 грудня. УНН. росія вивела в Чорне море 13 ворожих кораблів, серед яких 4 ракетоносії. Про це повідомляє спікер речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, передає УНН.
В Чорне море після тритижневої паузи рф вивела ракетоносій “Калібрів”Росія відновила військову присутність у Чорному морі підводним човном, здатним нести 4 ракети "Калібр"; українцям порадили
дослухатися до попереджень про повітряні нальоти.