КИЇВ. 11 листопада. УНН. Армійці рф атакували дронами та артилерією Нікопольський район, що на Дніпропетровщині. Через ці атаки одна людина загинула, та ще одна зазнала поранення. Крім того, ворожі снаряди понівечили будинки та інфраструктурні об’єкти у кількох громадах району. Про це повідомив очільник ОВА Сергій Лисак, передає УНН.
У бєлгороді "розквітла бавовна": міноборони рф стверджує, що їх атакували з РСЗВ "Вампір"Російська сторона заявляє, що збила 10 ракет із пускової установки "Вампір" над Бєлгородом, унаслідок чого 3 людини дістали
поранення і було завдано матеріальних збитків.
Війська рф 14 разів атакували Нікопольщину: є руйнування, троє людей отримали пораненняТри людини були поранені, в тому числі 87-річна жінка, після того, як росія 14 разів атакувала Нікопольський район в Україні,
використовуючи безпілотники-камікадзе і артилерію.
КИЇВ. 10 серпня. УНН. Ворог вночі атакував Київщину безпілотниками. Влучань та падіння уламків дронів не виявлено. Про це повідомив очільник ОВА Руслан Кравченко, передає УНН.
КИЇВ. 5 липня. УНН. російські окупанти за минулу добу здійснили 60 обстрілів по 12 населеним пунктам Запорізької області. Є руйнування. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію голови Запорізької ОВА Юрія Малашко.
КИЇВ. 26 травня. УНН. Окупанти здійнили масовану атаку на Ізюм - застосували 12 дронів. Як повідомили в Офісі генпрокурора, правоохоронці зафіксували численні руйнування у місті, передає УНН.
Російські окупаційні війська за допомогою БПЛА здійснили атаку нафтопереробного заводу в Кременчуці Полтавської області, пожежу, яка виникла, ліквідували рятувальники, повідомив голова ОВА Філіп Пронін.