У Міжнародному валютному фонді висловили стурбованість сповільненням темпів зростання світової економіки у 2019 році, проте там не вважають, що нова економічна криза розпочнеться найближчим часом.
КИЇВ. 27 березня. УНН. На межі енергетичної кризи опинились міста Приірпіння. Про це 27 березня повідомляє інформаційний портал \"Лівий берег\" з посиланням на допис громадського діяча Олексія Зіневича, передає УНН.
До початку наступного року невизначеність торговельної політики, викликана розбіжностями США і Китаю, може призвести до того, що світова економіка втратить близько 850 мільярдів доларів.
Говорити про початок зростання економіки після кризи рано, вважає глава парламенту. Міністр фінансів раніше заявив, що економіка почала відновлюватися.
У своєму останньому економічному прогнозі Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вказала, що світова економіка скоротиться на 4,5% цього року. В червневому прогнозі організація очікувала гіршого результату – падіння на 6%, передає CNBC.
Пандемія коронавірусу, ступінь наслідків якої поки що ще до кінця незрозумілий, уже поставила світову економіку на грань наймасштабнішої кризи майже за століття, констатує Міжнародний валютний фонд.
На думку економістів Morgan Stanley, світова економіка ймовірно повернеться до докоронавірусного рівня приблизно на три місяці раніше, ніж очікувалося раніше.
Світова економіка може зрости на 4% у 2021 році за умови, що впровадження вакцин від COVID-19, яке розпочалося, триватиме у широких масштабах протягом всього року, йдеться у січневій доповіді Світового банку \"Перспективи світової економіки\" (Global Economic Prospects, GEP).