КИЇВ. 14 листопада. УНН. Російські пропагандисти запустили фейк, що українські жінки-військові поширюють "нацистські заклики" у застосунку для знайомств Tinder. Про це в Telegram повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, інформує УНН.
Росія готує нові фейки щодо затриманих українських моряків та спецслужбовців у Керченській протоці. Зокрема, з Москви розповсюджуватимуть інформацію, що, буцім, один із заарештованих співробітників СБУ брав участь у катуванні цивільного...
Пропагандисти стверджують, що захисники України "за задумом Києва" завдадуть ударів по прикордонних районах Росії і організують "постановочну дію у відповідь" з боку РФ.
Пропагандисты утверждают, что защитники Украины "по замыслу Киева" нанесут удары по приграничным районам России и организуют "постановочное ответное воздействие" со стороны РФ.
КИЇВ. 27 квітня. УНН. Президент України Володимир Зеленський заявив у своєму вечірньому зверненні до народу, що протягом середи російські війська запустили над трьома українськими атомними електростанціями три ракети. Про це повідомляє УНН.
КИЇВ. 1 квітня. УНН. Центр протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО України застерігає, що росія вигадала новий фейк про "спецоперацію" - тепер рф заявляє про її "завершальний" етап, пише УНН.
Фахівці департаменту кіберполіції виявили новий шкідливий банківський троян, який спрямований на користувачів мобільних телефонів під керуванням операційної системи Android.