КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Російські окупанти вдарили з авіації по Херсонщині. Випустили по дві керовані авіабомби по трьох населених пунктах. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, передає УНН.
КИЇВ. 2 березня. УНН. Російські військові завдали удар з артилерії по селищу на Херсонщині, відомо про двох поранених, повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у четвер, 2 березня, у Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 8 січня. УНН. Російські війська вночі 7 січня вдарили з САУ по громаді у Сумській області, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у неділю, 8 січня, у Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 13 лютого. УНН. Російські окупанти 12 лютого обстріляли Херсонську область 42 рази, відомо про трьох загиблих. Уночі армія рф 5 разів обстріляла Херсонську громаду, є жертва. Про це повідомляють Херсонська ОВА та Херсонська міськрада у понеділок, 13 лютого, у Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Російські війська у ніч на 5 жовтня атакували з авіації Одрадокам'янку та Миколаївку Бериславського району Херсонської області. Протягом минулої доби окупанти 78 разів обстріляли населені пункти Херсонщини, двоє людей поранені. Про це повідомив у четвер голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, пише УНН.
КИЇВ. 8 листопада. УНН. Сьогодні вдень російські війська вдарили з РСЗВ по селищу міського типу Велика Олександрівка на Херсонщині – двоє цивільних дістали поранення. Про це в Telegram повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, передає УНН.
КИЇВ. 29 серпня. УНН. Минулої ночі російські окупанти вдарили по населених пунктах Миколаївської області. Про це йдеться у зведенні у Telegram голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, пише УНН.