Первинні реєстрації вживаних легкових автомобілів в Україні у квітні поточного року зросли в 3,5 раза порівняно з квітнем минулого року - до 22,5 тис. одиниць, при цьому їхня частка на ринку легкових авто (з урахуванням нових) збільшилася на 28 в. п., сягнувши 77%, інформує асоціація \"Укравтопром\".
Протягом січня свою першу реєстрацію в Україні пройшли 51,5 тис. легкових автомобілів з пробігом. В результаті частка вживаних автомобілів на первинному ринку досягла 91%.
КИЇВ. 8 травня. УНН. Розмитнені іномарки з пробігом охопили 77% квітневого ринку легкових автомобілів в Україні. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані асоціації автовиробників \"Укравтопром\".
Автоексперти склали список найнадійніших вживаних кросоверів, які можна придбати на європейському ринку. Рейтинг очолила модель Mazda CX-3, а найгіршим виявився Renault Duster.
Українці у вересні зареєстрували 23 тис. ввезених з-за кордону вживаних легкових автомобілів, що в 3,2 рази перевищило реєстрацію нових легкових авто за той же місяць, повідомляє \"Укравтопром\".
Вторинний ринок автомобілів в Україні дуже популярний, адже дозволяє придбати жаданого \"залізного коня\" за суму, в багато разів меншу, ніж доведеться викласти за нове авто з салону.
КИЇВ. 7 травня. УНН. Протягом квітня свою першу реєстрацію в Україні пройшли 22,5 тис. розмитнених легкових авто з пробігом. В результаті частка вживаних автомобілів на первинному ринку склала майже 77%. Про це повідомляє прес-служба асоціації Укравтопром, передає УНН.
Реєстрації уживаних легкових автомобілів, увезених із-за кордону, в січні-листопаді 2020 року перевищили 313,3 тис. од., що вчетверо більше за реалізацію нових машин за той самий період, повідомила асоціація \"Укравтопром\".
Кількість випущених за рік легковиків зросла удвічі. Однак, фахівці вважають, що це не є показником поліпшення стану галузі, а лише демонструє ефект вкрай низької бази порівняння.
Кількість випущених за рік легковиків зросла удвічі. Однак, фахівці вважають, що це не є показником поліпшення стану галузі, а лише демонструє ефект вкрай низької бази порівняння.