Чистити зуби потрібно зранку і ввечері — це правило знають всі. Але якою саме пастою? Дослідження показали, що деякі хімічні речовини, які містяться в популярних зубних пастах та ополіскувачах, приносять більше шкоди, ніж користі.
Звичайно, виникнення хронічних захворювань залежить також від генетики, расової та етнічної приналежності, способу життя. Однак після п'ятдесятирічного віку шанси на їхній розвиток зростають. Читайте про те, що кажуть експерти, в матеріалі ТСН.ua.
На думку дієтологів, з віком їжа все більше впливає на здоров'я людини в цілому та на роботу її мозку зокрема. Розповідаємо, які продукти при регулярному вживанні позитивно позначаться на розумових процесах.
Якщо ви хочете прожити довго та не хворіти, потрібно якомога раніше змінювати деякі звички. З віком вони можуть ще більше впливати на здоров'я, причому впливати негативно.
Часто буває, що після приготування м'ясо виходить жорстким та не дуже апетитним. Щоб цього не сталося, потрібно запам'ятати п'ять простих правил. Після цього у вас не буде виникати запитань: як смачно приготувати м'ясо. Читайте про правила у матеріалі ТСН.ua.
Масниця — чудовий приклад того, як язичницьке свято адаптувалося до християнських традицій. До хрещення Київської Русі в цей період святкували день весняного рівнодення. А млинці своєю формою нагадують сонце. Читайте в матеріалі ТСН.ua про млинці на Масницю, які можна приготувати.
Коріандр — популярна приправа, яку часто додають під час приготування національних страв різних народів. Вона є спорідненою моркві, петрушці та селері. Коріандр ще також називають кінзою або китайською петрушкою. Що лікує коріандр і чому його потрібно додати до свого раціону?
Всі ми прагнемо прожити довге, щасливе і здорове життя. Цікаво, що деякі наші звички допомагають в цьому. Читайте в матеріалі ТСН.ua про види чаю для подовження життя.
Після 60 років організм починає змінюватися. Це позначається, зокрема, і на зовнішності людини. Однак, існують певні звички, які тільки пришвидшують старіння. Читайте про них в матеріалі ТСН.ua.