КИЇВ. 12 липня. УНН. У проект нових змін до державних будівельних норм \"Вулиці і дороги населених пунктів\" внесено новий пункт, який дає можливість влаштовувати наземні пішохідні переходи із \"косою зеброю\". Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Міністерство регіонального розвитку планує внести зміни у державні будівельні норми, в яких додасть таку опцію як влаштування «косої зебри» на перехрестях наземних пішохідних переходів.
«Укрзалізниця» впроваджує технологію прибирання пасажирських вагонів. Кажуть, що усе заради комфорту мандрівників. У чому новація та скільки це коштує дізнавались журналісти.
У нових і реконструйованих готелях в Україні будуть встановлювати електронні системи контролю доступу для входу за безконтактними картками до номерів та інших готельних приміщень.
В Україні планують облаштування безпечних пішохідних переходів на перехрестях. А саме, «косої зебри», яка розміщується не під прямим кутом до тротуару, як зазвичай, а навскіс.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зробить обов’язковим обладнання споруд метро автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій.
Верховна Рада України конкретизувала процедуру зміни церковними громадами своєї юрисдикції. У закону чимало противників серед церковних ієрархів. Головна причина - страх за церковне майно.
Компанія \"Богдан\" подала заявку на отримання патенту про встановлення системи очищення і знезараження повітря і поверхонь салону. Аналогів подібної системи в Україні немає. Про це повідомляє Автопром.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов’язкове проектування пішохідних зон на вулицях і дорогах із врахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення....
Американський підрозділ Volkswagen встановить акумулятори Tesla на понад сотні зарядних станцій. Накопичена енергія дозволить ефективніше заряджати електрокари у пікові години навантаження на мережу.