Підліток застрелив чоловіка з рушниці на Кіровоградщині
2016-03-12 12:33
КІРОВОГРАД-КИЇВ. 12 березня. УНН. На Кіровоградщині 13-річний хлопець застрелив чоловіка з рушниці через неналежне виховання. Про це проінформували у прес-службі прокуратури області, повідомляє УНН.
КИЇВ. 29 серпня. УНН. У Кам’янскому, що на Дніпропетровщині, 15-річний хлопець випадкого застрелив товариша під час демонстрування йому дядькової рушниці. Про це повідомляє УНН із посиланянм на відділ комунікації ГУНП у Дніпропетровській області.
КИЇВ. 11 січня. УНН. У Харківській області чоловік через необережність вбив товариша з рушниці: він спіткнувся об диван, випадково натиснув на курок і поранив знайомого. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації поліції обласного управління...
КИЇВ. 27 лютого. УНН. У Львівській області через побутовий конфлікт чоловік застрелив із мисливської рушниці власного сина. Про це УНН повідомили у відділі комунікації ГУНП в області.
КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У Бандуровому Гайворонського району бiля ставка застрелили з рушниці місцевого жителя. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрi судових рiшень, повiдомляє кореспондент УНН.
КИЇВ. 8 травня. УНН. У Харкові під час сварки пенсіонер ледь не вбив сина, поціливши у нього з рушниці. Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області, передає УНН.
КИЇВ. 25 лютого. УНН. У Київській області правоохоронці затримали чоловіка, який застрелив із мисливської рушниці власну матір, після чого зачинився в будинку. Про це УНН повідомили у відділі комунікації ГУНП в області.
КИЇВ. 24 січня. УНН. Заґратовано чоловіка, який під час застілля застрелив товариша у Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, передає УНН.
КИЇВ. 16 січня. УНН. Чоловік з рушниці вистрілив у ногу іншому чоловіку у Львові. У результаті постраждалий потрапив до лікарні. Про це повідомила прес-служба управління поліції охорони у Львівській області, передає УНН.