Пятов: Я ще ніколи не бачив Каштру таким злим

2020-02-28 11:30
Голкіпер \"Шахтаря\" Андрій Пятов висловився про гру 1\\16 фіналу Ліги Європи проти \"Бенфіки\" (3:3). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Дуже важкий матч. Погано почали, перший тайм взагалі огидно. Як кажуть, якщо воротар невпевнено почав, воно передається команді. Напевно, я не сильно впевнено почав матч, десь на виході не зіграв, десь ногами невдало, напевно, це передалося захисникам, гравцям.Хлопці - молодці, проявили характер. Видно, що команда є у нас. Ми доводили це восени, зараз підтвердили. Містер в перерві трохи покричав, я його ніколи таким злим не бачив. Але все по справі\", - сказав Пятов після гри.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. \"Бенфіка\" - \"Шахтар\" - 3:3 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!