КИЇВ. 18 квітня. УНН. Президент України Петро Порошенко скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв\'язку з ситуацією, що склалася з Приватбанком. Про це він повідомив у Twitter, передає УНН.
Очільник Кремля Путін сьогодні, 15 липня, скликає оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ. Спілкування агресора зі своїм оточенням він проведе за зачиненими дверями.
Президент Петро Порошенко скликав нараду в Раді національної безпеки і оборони України (РНБО) після рішення суду про незаконність націоналізації \"ПриватБанку\". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Порошенка.
Зазначається, що засідання почнеться о 21:00.
\"Скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв'язку з ситуацією, що склалася з Приватбанком...
КИЇВ. 15 березня. УНН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій скликав нараду голів парламентських фракцій. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив його прес-секретар Андрій Ковальов.
Президент Петро Порошенко заявив, що скликав нараду в РНБО через рішення суду, який задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.
Президент Вірменії Серж Саргсян скликає ввечері в суботу, 2 квітня 2016 року, засідання Ради національної безпеки через конфлікт в Нагірному Карабасі. Про це повідомляє "Новини-Вірменія" з посиланням на прес-службу глави вірменської
Як повідомляється, на обговорення планується винести "агресивні дії, вжиті з боку Азербайджану на карабахско-азербайджанській лінії...
У Махачкалі заворушення через літак з Тель-Авіва. Українські прикордонники збили ворожий літак біля Авдіївки. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль скликав нараду з головами державних обласних адміністрацій щодо ситуації з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Кабінету міністрів України.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман скликав термінову нараду у Кабінеті міністрів. Про це повідомив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко під час погоджувальної ради у парламенті, передає кореспондент
\"Я прошу дозволити мені відбути на термінову нараду до Кабінету міністрів\", - заявив
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава уряду планує у понеділок провести...
Сьогодні ввечері у Центробанку Росії пройде нарада з банкірами, які просять Банк Росії повернути пільговий курс при розрахунку нормативів і ввести додаткові екстрені заходи. Про це повідомляє російський Інтерфакс, посилаючись на своє
Наголошується, що голова Банку Росії Ельвіра Набіулліна скасувала свій візит на Всесвітній економічний форум в...
КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко о 12:00 за Києвом збирає нараду з військовими та силовиками. Про це повідомляє Telegram-канал «Пул першого», пише УНН.