КИЇВ. 14 березня. УНН. Міністр оборони Олексій Резніков під час брифінгу відповів, чи завадить Україні відсутність винищувачів при контрнаступі. Він заявив, що чим швидше країна отримує сучасні бойові літаки, тим більше життів вдасться врятувати, передає кореспондент УНН.
Під час прямої лінії з дітьми «Недитяча розмова», що проходить у Сочі, Володимир Путін розповів, що ще не прийняв остаточного рішення щодо того, чи залишатися на посаді президента.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Головне управління розвідки Міноборони України перехопило розмову, в якій російський військовий розповідає своїй матері про плани ЗСУ щодо контрнаступу, інформує УНН.
Президент РФ Володимир Путін може використати ядерну загрозу для стримування контрнаступу України на окуповані Херсонську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області.
КИЇВ. 16 вересня. УНН. Президент Росії Володимир Путін сам повідомить, що він зробив або збирається зробити щеплення від коронавіруса. Про це заявив журналістам у середу прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, передає УНН із посиланням на ТАСС.
Президент России Владимир Путин заявил, что Россия обязана думать о своей безопасности на перспективу. Соответствующее заявление он сделал в контексте вопроса, готовится ли РФ к войне с Украиной.