Прямі іноземні інвестиції в Україну збільшилися за рік на 4,5%
2016-08-19 18:33
КИЇВ. 19 серпня. УНН. Станом на перше липня 2016 року в порівнянні з аналогічною датою минулого року прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) з країн світу в Україну зросли на 4,5%. Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.
КИЇВ. 20 лютого. УНН. Прямі іноземні інвестиції в Україну минулого року збільшились на 8%, що складає 2,5 млрд доларів. Про це сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своїй сторінці у Facebook, передає...
Залучення прямих іноземних інвестицій в Україну, просування українського експорту, відстоювання інтересів українського бізнесу за кордоном - основні завдання для послів України за кордоном у сфері економічної дипломатії, заявив президент України Володимир Зеленський.
Обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну у вигляді акціонерного капіталу на 1 жовтня 2019 року становив $34,73 млрд, що на $1,82 млрд, або на 5,5%, перевищує показник на початок року, повідомила Державна служба статистики у четвер.
Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький заявив, що з початку 2019 року прямі іноземні інвестиції в аграрну економіку збільшилися на 16,4%, або на 76 млн доларів, до 537 млн доларів.
Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Грузії в січні-червні 2019 року склав $ 473,1 млн, що на 34,9% менше, ніж за аналогічний період 2018 року, йдеться в повідомленні Національної служби статистики.
Ексклюзивне інтерв\'ю віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби агентству \"Інтерфакс-Україна\"
У 2019 році Європейський банк реконструкції та розвитку інвестував в українську економіку, що зробило Україну другим найбільшим отримувачем коштів від цього банку.
Іноземні інвестиції, які врятують нашу економіку – казка. Потрібно розвивати галузь, щоб тут було зручно працювати саме вітчизняним підприємцям. Натомість зараз їх обкладають податками, а сам процес щодо створення власної фірми – надто довгий і складний.