КИЇВ. 29 грудня. УНН. Ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції щодо боротьби з кіберзлочинністю викликало занепокоєння з боку низки країн. На думку критиків ініціативи, вона може становити загрозу свободі висловлювань в інтернеті. Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.
Росія сподівається, що резолюція ООН дозволить зберегти Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності та посилити відповідальність обох сторін. США виступають проти цієї резолюції.
Представники кількох десятків країн і понад 150 технологічних компаній в понеділок, 12 листопада, на Паризькому форумі світу домовилися, що активізують боротьбу з злочинністю в кіберпросторі, в тому числі з втручанням у вибори. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Associated
Запропонований Францією документ під назвою \"Париж закликає до довіри і безпеки в кіберпросторі\"...
США, Франція і Велика Британія запропонували свій варіант проекту резолюції Раді Безпеки ООН щодо ситуації в Сирії після відхилення документу, внесеного Росією.
США, Франція і Велика Британія поширили свій варіант проекту резолюції в Раді Безпеки ООН за підсумками операції в Сирії після того, як запропонований Росією документ було відхилено, повідомляє в неділю газета...
КИЇВ. 23 грудня. УНН. У неділю, 23 грудня, Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію України, в якій засуджуються порушення прав людини в окупованому Криму. Проти документу проголосували 27 делегацій. Повний список країн, що голосували проти “кримської” резолюції, оприлюднено у мікроблозі у Twitter постійного представництва України...
Палата представників США проголосувала за те, щоб відкласти розгляд резолюції, запропонованої демократом Ел Гріном, з імпічменту президента США Дональда Трампа.
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Сполучені Штати виступили у вівторок на засіданні Ради Безпеки ООН проти згадок про сексуальне і репродуктивне здоров\'я та безпечному перериванні вагітності в резолюції щодо жінок, миру і безпеки, таким чином розійшовшись з позицією Великої Британії, Франції, ПАР та інших країн. Про це повідомляє Голос Америки, передає УНН.
Передбачається, що Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) повинна буде протягом 30 днів представити доповідь про те, чи повністю розкрила Сирія її запаси хімічної зброї.
Американці та європейці мають діаметрально протилежні позиції щодо Ірану. Переговори глави МЗС ФРН Гайко Мааса у США щодо Ірану результату не принесли.
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Стало відомо, які країни на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН голосували проти ухвалення резолюції “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів”. Резолюцію не підтримали Росія, Білорусь, Вірменія, Китай, Сербія, Куба та ще 13 країн. Таблицю з результатами...