Консульства України припиняють надання послуг чоловікам призовного віку - ЗМІ Починаючи з 23 квітня, українські консульства тимчасово призупиняють всі консульські послуги українським чоловікам призовного
віку, за винятком оформлення документів для повернення в Україну.
Україна перебуває в процесі пошуку держави, яка могла б надати консульські послуги громадянам України, насильно вивезеним до Російської Федерації, заявила уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денісова.
Україна перебуває в процесі пошуку держави, яка могла б надати консульські послуги громадянам України, насильно вивезеним до Російської Федерації, заявила уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денісова.
Міністерство закордонних справ планує протягом 2021 року завершити цифровізацію всіх консульських послуг, які надає іноземним громадянам і нашим співвітчизникам.
Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо надання пільг окремим категоріям громадян України, які звертаються за вчиненням консульських дій (1666-ІХ), котрий Верховна Рада ухвалила 15 липня 2021 року.
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання пільг окремим категоріям громадян України, які звертаються за вчиненням консульських дій» № 1666-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 липня 2021 року.
Кабінет Міністрів України затвердив постанову щодо здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Уряд Вірменії прийняв рішення заборонити виїзд з республіки всіх чоловіків старше 18 років, які значаться в мобілізаційному резерві. Про це в понеділок повідомила прес-служба вірменського уряду, передає УНН.
Чоловік пропонував клієнтам організувати безперешкодний перетин кордону на підставі документів про нібито непридатність для військової служби за станом здоров'я.