Призабуті супутникові дані дають новий погляд на кліматичні зміни
2014-09-03 17:07
На п’ятдесятилітніх зображеннях від супутників стеження за довкіллям «Nimbus» видно, наскільки великим був крижаний покрив довкола Антарктики у 1964 році
Сьогодні по всій Україні тепло – осіння сльота ненадовго відступила. Хоча, Україна разом з планетою нагрівається. Завершення синоптичного літа зафіксувало черговий рекорд. Це було найдовше літо за всю історію спостережень. Українці відчули це на собі – потопи, смерчі, виснажлива посуха. Кліматологи вже констатують, що такими темпами південь може перетворитися на пустелю, Одеса піде під...
Перше загоряння масштабної пожежі на Поліссі зафіксували супутники NASA 22 квітня на території приватних городів сіл Заболоття і Березове Рокитнівського району Рівненської області.
У Володимира Зеленського зараз надзвичайно важка ситуація не лише з огляду на можливе зниження рівня підтримки. Не будучи досвідченим управлінцем він приступає до обов’язків президента України. Це виклик, адже зараз українці дають не більше року Зеленському на те, щоб він впорався із завданнями у статусі президента.
У Мельбурні (Австралія) активісти, які були одягнені як «ангели-хранителі» (guardian angels), взяли участь в акції протесту в рамках міжнародного руху «Вимираюче повстання».
У Володимира Зеленського зараз надзвичайно важка ситуація не лише з огляду на можливе зниження рівня підтримки. А й впринципі з огляду на те, що не будучи досвідченим управлінцем він приступає до обов’язків президента України. Це виклик, адже зараз українці дають не більше року Зеленському на те, щоб він впорався із завданнями у статусі президента.
Кілька мільярдів років тому, коли він був ще молодою планетою, Марс виглядав зовсім по-іншому. Рідка вода заповнювала глибокі кратери, утворені зіткненнями з космічними породами. Річки змійкою звивалися нерівною місцевістю. Планета була оповита теплою, густою атмосферою, а гірські вершини сягали високо у небо, що не набагато різнилося від нашого власного....
КИЇВ. 3 червня. УНН. Основні зміни до українського правопису можна поділити на дві групи: власне зміни у написанні слів (без варіантів) і варіантні доповнення до чинної норми. УНН публікує основні нововведення.