На виставці CES виробники електроніки представляють не тільки готові рішення, а й прототипи різних пристроїв. Так, японський стартап Quantum Operation продемонстрував незвичайну модель смарт-годин, які отримали унікальну функцію неінвазивного моніторингу рівня глюкози в крові.
Нова модель вийде вже в наступному році. Ціни на перший електричний пікап у США починаються від $ 80 тис. До \"сотні\" авто розганяється за 3 сек., а для повної зарядки потрібно 40 хв.
Французький автовиробник Renault планує перетворити Бель-Іль, розташований в Біскайській затоці біля узбережжя французької Бретані, на перший вітчизняний «розумний острів».
Найбільший в Південній Кореї оператор зв\'язку SK Telecom повідомив, що він спільно з фахівцями Samsung здійснив перший у світі дзвінок з використанням обладнання покоління 5G.
КИЇВ. 5 лютого. УНН. Компанія Alauda Aeronautics розробила перший у світі електричний літаючий гоночний автомобіль - Airspeeder Mk3. Про це пише УНН з посиланням на New Atlas.