Європарламент підтримав збільшення квот на українську курятину. Домовленості передбачають поступове збільшення до 2021 року в 2,5 рази - до 70 тисяч тонн на рік.
КИЇВ. 10 червня. УНН. Європейська комісія планує збільшити імпортні квоти для української курятини з 20 тис. тонн до 70 тис. тонн на рік. Пропозиція вдала і на часі, але цього замало. Таку думку у коментарі УНН висловив глава асоціації \"Союз птахівників України\" Сергій Карпенко.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Імпортна курятина, в тому числі - українська, стала топ-продуктом на німецькому ринку. Про це заявили в Центральній асоціації німецької промисловості в області птахівництва (ZDG), пише euromeatnews.com, передає УНН.
КИЇВ. 30 січня. УНН. Вчора, 29 січня, в Україні почала роботу місія європейських інспекторів. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства країни, передає УНН.
КИЇВ. 17 липня. УНН. Лише двоє українських виробників мають право ввозити курятину до ЄС. Це агрохолдинг \"Миронівський хлібопродукт\" (ТМ Наша Ряба) та \"Пан Курчак\". Обидві компанії мають доступ до європейського ринку, бо відповідають 14 критеріям регламенту ЄС. Яким саме, УНН розповіли у Держпродспоживслужбі.
Європарламент ратифікував внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС щодо збільшення безмитних квот на імпорт м\'яса птиці (курятини).
КИЇВ. 24 червня. УНН. Україна потрапила до ТОП-5 країн з найшвидшими темпами зростання експорту замороженої курятини, передає УНН з посиланням на worldstopexports.com.
КИЇВ. 27 листопада. УНН. Європарламент вчора, 26 листопада, ратифікував зміни в угоду між ЄС і Україною щодо збільшення квоти для безмитного експорту м\'яса птиці з України, передає УНН з посиланням на повідомлення Європарламенту.
КИЇВ. 26 липня. УНН. За 5 місяців цього року Україна експортувала м\'яса птиці (переважно курятини, - ред.) на 255,9 млн дол. Про це свідчать дані Державної служби статистики, передає УНН.
КИЇВ. 10 травня. УНН. Слони зможуть знову експортуватися з Таїланду відповідно до нової постанови міністерства торгівлі. Як повідомила в п\'ятницю газета The Nation, розпорядження може спровокувати протиріччя і суперечки про те, чи порушує воно Конвенцію про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), передає УНН.