КИЇВ. 4 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський наклав вето на закон щодо посилення відповідальності за підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання неякісної військової продукції. Відповідна інформація міститься у картці законопроекту на сайті Верховної Ради України, передає УНН.
Президент України Петро Порошенко сьогодні, 23 липня, наклав вето на закон, який передбачає обмеження річного обсягу заготівлі необроблених лісоматеріалів 25 млн куб. м на період дії мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів і введення кримінальної відповідальності за контрабанду лісу. Про це йдеться в законопроекті №5495, розміщеному на сайті Верховної ради...
Президент Петро Порошенко ветував закон щодо обмеження річного обсягу заготівлі необроблених лісоматеріалів 25 млн кубометрів на час дії мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів і введення кримінальної відповідальності за контрабанду...
КИЇВ. 27 липня. УНН. Президент Петро Порошенко підтримав фермерів та повернув на доопрацювання Закон про “єдине вікно” на митниці, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.
Президент України Петро Порошенко наклав вето на ухвалений Верховною Радою закон про обмеження внутрішнього споживання необробленого лісоматеріалу 25 млн куб. м на рік і тимчасову заборону експорту дров.
КИЇВ. 7 листопада. УНН. Президент Володимир Зеленський повернув до парламенту з пропозиціями закон \"Про верифікацію та моніторинг державних виплат\", передає УНН із посиланням на сайт Верховної Ради.
КИЇВ. 4 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський ветував законопроект 10184 про державне визнання і підтримку Національної скаутської організації України \"Пласт\". Відповідна інформація міститься у картці законопроекту на сайті Верховної Ради України, передає УНН.
КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Президент України Володимир Зеленський ветував закон “Про електронні комунікації”. Про це повідомляє УНН із посиланням на сайт Верховної Ради.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у вівторок, що у країні можуть повернути обов’язкову військову службу – через 9 років після її скасування – для покращення бойової готовності сербської армії.