Російські війська продовжують проводити безглузді наступальні операції навколо Донецька та Бахмута замість того, щоб зосередитися на захисті від контрнаступів ЗСУ.
КИЇВ. 1 червня. УНН. Концентрація рф на захопленні Сєвєродонецька та загалом Донбасу створює вразливі місця для росії у Херсонській області, де триває контрнаступ українських сил. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 17 серпня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що мета рф залишається незмінною: домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною України, водночас кремль намагається спотворити свої справжні цілі, передає УНН.
КИЇВ. 27 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що тепер за ведення війни в Україні відповідає російський генерал-полковник Геннадій Жидко, передає УНН.
КИЇВ. 12 червня. УНН. Російські окупанти, ймовірно, продовжуватимуть посилювати наступи на Слов'янськ та Сіверськ. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
Українські війська на південному сході Харківської області скористалися передислокацією російських військ і провели ефективний контрнаступ на північний захід від Ізюма.
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) інформують: ще в одній області росії – Орловській – формується так званий добровольчий батальйон, передає УНН.
КИЇВ. 20 червня. УНН. В найближчі тижні контратаки ЗСУ будуть ще більше загрожувати російським окупантам в Херсоні і на Запоріжжі. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 19 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що російські окупанти домоглися незначних успіхів на околицях Сєвєродонецька, але застопорилися на інших напрямках наступу, передає УНН.
Західні аналітики вважають, що росіяни мають обмежений успіх на Донбасі: зокрема, під Мар'їнкою, а також у Пісках. Вони додали, що ворог контролює центр останнього населеного пункту
КИЇВ. 7 липня. УНН. Щодня міноборони рф заявляло про територіальні "здобутки" з 24 лютого. Але 6 липня, вперше за 133 дні війни, не було жодних заяв чи оцінок - що свідчить про те, що окупанти взяли "оперативну паузу". Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Російські сили продовжують відчувати нестачу живої сили в резерві, що змушує російське військове командування консолідувати виснажені батальйонні тактичні групи (БТГр). Про це пише УНН з посиланням на звіт Інституту вивчення війни.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Американський аналітичний центр Інститут вивчення війни підготував щоденний звіт щодо ситуації в Україні. За його висновками, наступальні операції окупантів для оточення Києва протягом найближчого тижня малоймовірні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 19 травня. УНН. Головною метою російських окупантів, на думку аналітиків, залишається схід України. Армія російської федерації приділяє увагу утриманню позицій навколо російського кордону, щоб запобігти просуванню ЗСУ. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 17 червня. УНН. Окупанти продовжують штурмувати Сєвєродонецьк та одночасно намагаються відрізати наземні шляхи постачання, які забезпечують сусідній з ним Лисичанськ. Про це повідомляє УНН з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).