КИЇВ. 2 липня. УНН. Повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні з кінця лютого отримали близько 766 тисяч людей. При цьому загалом зробили вже понад 2,7 мільйона щеплень, за останню добу з яких - близько 91 тисячі, більшість з них - другою дозою. Понад два мільйони людей отримали хоча б одну дозу вакцини від COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ
КИЇВ. 16 червня. УНН. Повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні з кінця лютого отримали близько 288 тисяч людей. При цьому загалом зробили вже близько 1,83 мільйона щеплень, за останню добу з яких - 62 тисячі, більшість з них - першою дозою. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ України.
КИЇВ. 29 травня. УНН. Кількість щеплених першою дозою вакцини від COVID-19 в Україні з кінця лютого перевищила мільйон осіб. Повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби отримали близько 124 тисяч людей. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ України.
КИЇВ. 20 червня. УНН. Понад 75% жителів Канади у віці старше 12 років вже отримали як мінімум одну дозу вакцини від коронавірусу. Про це в суботу повідомив телеканал CBC з посиланням на джерело в Міністерстві охорони здоров'я країни, передає УНН.
КИЇВ. 25 травня. УНН. В Європейському Союзі понад 45% дорослого населення вже отримали першу дозу вакцини від COVID-19. Про це заявила глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляйен на своїй сторінці в Twitter, передає УНН.
За перший місяць кампанії з вакцинації від COVID-19 загальна кількість невикористаної вакцини становить 361 дозу, повідомило Міністерство охорони здоров'я України.
КИЇВ. 15 червня. УНН. Майже половина жителів Німеччини (48,7% населення) отримала як мінімум один компонент вакцини від коронавірусної інфекції. Про це у вівторок повідомив глава МОЗ ФРН Йенс Шпан, пише УНН.
КИЇВ. 29 грудня. УНН. Вісім людей похилого співробітників будинку престарілих в Німеччині у віці від 66 до 82 років помилково отримали п\'ятикратну дозу вакцини від коронавірусу. Про це повідомила адміністрація Західної Померанії-Рюгена. Лікарі використовували вакцину від компаній Pfizer і BioNTech, передає УНН.