КИЇВ. 24 липня. УНН. Помірне вживання алкоголю не веде до зростання жирової маси. Так вважають фахівці Національного центру біотехнологічної інформації США, передає УНН.
Цілком можливо, що причиною епідемії старечого недоумства, хвороб серця і навіть раку в сучасному світі є різновид токсичних субстанцій у перероблених продуктах харчування. Мова йде про кінцеві продукти глікування або AGEs.
Антибіотики – дійсно дуже важливі й ефективні препарати. Тільки від вірусних інфекцій вони не допомагають. Призначити правильний антибіотик, у правильних дозах може тільки фахівець. Самопризначення собі антибіотика може викликати резистентність до препарату – тобто, коли антибіотик все таки знадобиться, він уже не допоможе. (Автори: Володимир Рунець, Сергій Сивко, Андрій Шурін).
КИЇВ. 9 листопада. УНН. В Об’єднаних Арабських Еміратах дозволять вживати алкоголь громадянам країни та туристам. Окрема ліцензія-дозвіл для того, щоб придбати або вживати алкоголь більше не потрібна, передає УНН із посиланням на The National.
КИЇВ. 20 березня. УНН. Новий коронавірус більш чутливий до алкоголю, ніж атипова пневмонія. До такого висновку прийшла група вчених з Німеччини та Швейцарії в ході експерименту, передає УНН із посиланням на South China Morning Post.
На Жовківщині правоохоронці притягнуть до відповідальності батьків, діти яких вживали спиртні напої. Двоє підлітків були доставлені у лікарню з алкогольним отруєнням.
На Коростишеві Житомирської області співробітники поліції виявили в приватному будинку тіла чотирьох місцевих жителів. Імовірно, вони померли від отруєння алкоголем або невідомою речовиною.
КИЇВ. 3 травня. УНН. Вживання алкоголю не знижує ризик захворіти на гостре респіраторне захворювання COVID-19, викликане новим коронавірусом. Про це інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України, передає УНН.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Не дивлячись на те, що Францію вважають споконвічно винним регіоном, жителі країни найчастіше купують і вживають пиво. Про це свідчать дані аналітичного порталу Statista, передає УНН.