Голова Європейської ради Дональд Туск вважає, що, незважаючи на проблеми проекту \"Східне партнерство\", його шість країн-учасниць - Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна - за 10 років стали ближче до ЄС.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Польща прагне зміцнювати та розвивати Східне партнерство. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч у Брюсселі, передає УНН з посиланням на Onet.pl.
КИЇВ. 10 травня. УНН. Європейський Союз, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна наступного тижня, 13-14 травня, відзначатимуть 10-у річницю Східного партнерства. Цьому буде присвячена низка заходів у Брюсселі, передає УНН з посиланням на прес-службу Євроради.
\"Східне партнерство\" з часу свого створення перетворилося в дуже корисну як для Євросоюзу, так і для його східних сусідів програму економічного співробітництва і підтримки демократичних реформ, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.
Франція не хоче, щоб програма Східного партнерства сприяла членства в Європейський союз. Про це повідомляє \"Radio Free Europe\".
Повідомляється, що Франція відправила в Єврокомісії два відповідних документа датованих жовтнем 2019 року і січнем 2020 року в рамках процесу консультацій, напередодні публікації доповіді про майбутнє Східного партнерства...
КИЇВ. 9 серпня. УНН. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час робочого візиту до Португалії заявив, що Україна та Східне партнерство перебуватимуть у центрі уваги під час головування Португалії у Раді ЄС. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МЗС.
Прем\'єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з генеральним директором Директорату Єврокомісії з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Крістіаном Даніельсоном і обговорив поглиблення співпраці в рамках ініціативи ЄС \"Східне партнерство\".
Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей запропонував провести ювілейний саміт учасників програми «Східне партнерство» в Мінську. Це досить несподівана пропозиція – якщо врахувати, що Білорусь завжди виявляла настороженість і пасивність до участі у цій програмі Євросоюзу. Втім, обережною завжди була і Україна. Тільки причини для обережності у нас з Білоруссю є...
КИЇВ. 13 липня УНН. Наступна зустріч України, Грузії, ЄС та Молдови у рамках Східного партнерства відбудеться у жовтні 2018 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу МЗС України.
Під час засідання міністрів закордонних справ держав Європейського Союзу та країн-учасниць \"Східного партнерства\" (СП) глава МЗС України Павло Клімкін закликав ЄС розробити амбіційний порядок денний \"Східного партнерства\" після 2020 року, який має базуватися на диференціації, враховувати амбіції та потреби всіх партнерів, а також відкрити для партнерів європейську перспективу.