Польща не відстає від України

2011-10-12 15:00
Черговий спаринг збірної Польщі в рамках підготовки до Євро-2012 завершився для наших західних сусідів впевненою перемогою над білорусами – 2:0. Поєдинок, який проходив у німецькому Вісбадені, зібрав на трибунах місцевого стадіону близько п’яти тисяч вболівальників, які переважно підтримували підопічних Францішека Смуди.Найактивнішим на полі в першому таймі виглядав півзахисник польської дружини Анджей Мєжеєвскі, який у національній команді представляє учасника Ліги чемпіонів турецький \"Трабзонспор\". Саме він на 23-й хвилині мав відкривати рахунок у грі, але не використав вихід віч-на-віч з голкіпером Жевновим.Невдачу партнера вісьмома хвилинами пізніше виправив капітан поляків \"Куба\" Блащиковскі – 1:0. Перевагу команди Смуди на 69-й хвилині закріпив партнер Блащиковскі по дортмундській \"Боруссії\" Роберт Левандовскі, який скористався з націленої передачі Славоміра Пешка.Таким чином, польська дружина святкує перемогу та в третьому матчі поспіль відправляє у ворота суперника два м’ячі.Польща – Білорусь 2:0Голи: Блащиковскі, 31, Левандовскі, 69.Польща: Фабіанскі – Піщек, Васілевскі, Перкіс (Дудка, 79), Вавжиняк – Блащиковскі, Муравскі (Йодловєц, 72), Полянскі, Мєжеєвскі (Рибус, 60), Пешко (Голь, 87) – Брожек (Левандовскі, 59).Білорусь: Жевнов (Веремко, 46) – Шитов (Варанков, 46), Верховцев (Пласконний, 46), Мартинович, Омельянчук – Калачьов (Кривець, 88), Рудзік (Бучанок, 86), Кульчий, Кисляк, Трубило – Корніленко (Бардачов, 80).