Інститут польсько-угорської дружби буде розташований у Варшаві, але також функціонуватимуть місцеві відділення. Інститут створюється для зміцнення польсько-угорського співробітництва.
Польща й Угорщина виступають проти системи розподілу грошей з бюджету ЄС з урахуванням виконання країнами Євроспільноти принципу верховенства права, як пропонує Брюссель. Проте сторонам вдалося домовитися.
Через суперечку навколо прив\'язки отримання коштів ЄС до дотримання країнами принципів верховенства права Угорщина і Польща наклали вето на європейський бюджетний пакет з фондом допомоги від коронакризи.
КИЇВ. 10 грудня. УНН. На саміті ЄС у четвер, 10 грудня, залагоджено конфлікт з Польщею та Угорщиною щодо бюджету ЄС. Про це повідомляє УНН із посиланням на Twitter президента Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та DW.
Східноєвропейські держави помилково послались на необхідність охорони свого громадського порядку та забезпечення їхньої внутрішньої безпеки, вирішив суд Європейського Союзу.
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Понад 80% соціальних продуктів харчування коштують у ЄС значно дорожче, аніж в Україні. Про це свідчать дані аналітичного порталу Numbeo, передає УНН.
Керівник адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуляш оголосив про посилення карантину в країні через декілька нових спалахів коронавірусу. Введені обмеження стосуються й громадян України.
Про це повідомляє видання Deutsche Welle.
Так, Угорщина вводить обов'язкову перевірку на кордонах стану здоров'я своїх громадян, які повертаються з країн \"жовтої\" та \"червоної\" зон...
КИЇВ. 27 листопада. УНН. Польща і Угорщина вимагають перегляду принципу верховенства права при виділенні економічної допомоги постраждалим від пандемії країнам з боку Євросоюзу. Відповідну заяву прем’єр-міністри Угорщини Віктор Орбан і Польщі Матеуш Моравецький зробили ввечері в четвер, 26 листопада, після зустрічі в Будапешті, передає УНН.
Голландія є 21 країною-членом ЄС, що приєдналася до створення Європейської прокуратури. Про подібні наміри заявила також Мальта. Польща вирішила не брати участі у посиленій співпраці у цій групі.
КИЇВ. 20 червня. УНН. Вищі органи аудиту України, Польщі та Угорщини планують у 2021 році провести спільний міжнародний аудит щодо ефективності використання коштів на розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Рахункової палати.
Країни Вишеградської групи, куди входять Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина, ухвалили спільне рішення про будівництво високошвидкісної залізниці Будапешт-Братислава-Брно-Варшава.