КИЇВ. 5 травня. УНН. Особливості формування імунітету до COVID-19 наразі ще тільки вивчаються, проте, якщо людина перенесла клінічну форму хвороби, то у неї будуть формуватись антитіла. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “19:00” Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK, передає УНН.
Зараз колективного імунітету до коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19, немає ні в Україні, ні деінде у світі. Формування колективного імунітету можливе лише за наявності
Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу \"Україна
Ляшко наголосив, що говорити про колективний імунітет без вакцини до коронавірусу - це середньовічний...
Наразі у світі зафіксовано п\'ять випадків повторного інфікування SARS-CoV-2. Вчені продовжують вивчати механізм взаємодії коронавірусу та імунітету людини. Питань все ще більше, ніж відповідей.
Лікар-анестезіолог міської лікарні №1 у Чернівцях Анна Рибарчук повідомила, що повторно захворіла на COVID-19. ІФА-тестування не виявило у неї антитіл до
Про це вона сказала в коментарі
Як зазначається, у Рибарчук легка форма пневмонії. Вона лікується амбулаторно
За її словами, після першого інфікування вона отримала два негативних результати...
У німецькій лікарні інфекцію виявили у 73 осіб - у медпрацівників і у пацієнтів. Вчені підтвердили, що це новітній штам, але наскільки він небезпечний, поки невідомо.
Аналіз донорської крові вказує на те, що мегаполіс Манаус у Бразилії досяг \"колективного імунітету\" до коронавірусу. Та нова хвиля заражень викликає запитання, як довго такий імунітет тримається.