КИЇВ. 31 травня. УНН. Землетрус магнітудою 6,6 стався в Тихому океані біля берегів мексиканського штату Халіско стався землетрус магнітудою 6,6. Про це повідомляє УНН з посиланням на ІТАР ТАСС
КИЇВ. 22 липня. УНН. Землетрус магнітудою 4,7 було зафіксовано в акваторії поблизу тайванського повіту Піндун о 12:06 понеділка за місцевим часом. Про це повідомив Китайський центр сейсмологічних мереж, передає УНН.
КИЇВ. 30 червня. УНН. Біля тихоокеанського узбережжя Мексики, в 88 км від штату Халіско стався землетрус магнітудою 6,1. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Геологічну службу США, передає УНН.
КИЇВ. 16 серпня. УНН. Землетрус магнітудою 6,6 зафіксовано в середу поблизу вулкана Танага в американському штаті Аляска. Даних про потерпілих або руйнування від цього поштовху на даний момент немає. Про це повідомляє УНН з посиланням на...
Біля тихоокеанського узбережжя Мексики, в 88 км від штату Халіско стався землетрус магнітудою 6,1. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Геологічну службу США.
У 124 км від популярного серед туристів індонезійського острова Ломбок стався землетрус магнітудою 7,2. Про це повідомили в Геологічній службі США, передає Reuters.
Землетрус магнітудою 5,9 стався в акваторії Тихого океану в 604 км на північний схід від столиці Фіджі - міста Сува, повідомляє Алтає-Саянська філія Єдиної Геофізичної служби РАН.