Православні християни будуть святкувати Великдень 2022 року на тиждень пізніше за католиків. ТСН.ua розповідає, як правильно розраховувати дату Воскресіння Христового (Пасхи), чому це свято щороку припадає на різні дні та які традиції святкування Великодня існують.
Рамадан - це священний місяць для усіх мусульман. Під час цього особливого періоду не можна їсти від світанку до заходу сонця. ТСН.ua розповідає, що таке Рамадан і які традиції існують.
Вербна неділя - одне з головних християнських свят, під час якого в храмах освячують вербу. ТСН.ua розповідає, коли Вербра неділя 2022 року та яких традицій слід дотримуватися.
Традиційно 25 січня в Україні святкують Тетянин день. 2022 року він припадає на вівторок. Пов’язане це свято з православним днем пам’яті великомучениці Тетяни (Татіани) Римської, яка вважається покровителькою студентів. Саме тому довгий час 25 січня святкували ще й День студента, хоча нині офіційне свято (Міжнародний день студента) 17 листопада. Яка історія у цього свята — читайте в матеріалі
Ввечері у п’ятницю, 19 квітня 2019 року, розпочалося свято Песах – головна щорічна релігійна церемонія у юдаїзмі, що знаменує вихід євреїв з єгипетського рабства.
КИЇВ. 6 вересня. УНН. В юдаїстській культурі настання нового 5 782 року за юдейським календарем цього року почнуть святкувати увечері 6 вересня 2021 року. Святкування закінчиться ввечері 8 вересня, пише УНН.
День святого Валентина відомий з давніх-давен. Спочатку це свято вважалося виключно церковним і святкувалося католиками по всьому світі. А з 90-х років минулого століття поширилося і в Україні. Сьогодні його все частіше називають Святом всіх закоханих. Коли День святого Валентина 2022 року і які традиції святкування цієї події існують — читайте на ТСН.ua.
Старий Новий рік святкується в Україні в ніч з 13 на 14 січня. Це унікальне свято, адже воно існує лише в тих країнах, де церква досі використовує юліанський календар. В 2022 році Старий Новий рік випадає на п’ятницю, а тому після роботи можна повністю насолодитися усіма традиціями українського народу. Як українці святкують це свято та що не можна робити в ніч з 13 на 14 січня за народними
Масниця — своєрідне прощання з зимою та вітання весни. Свята, схожі на це, існують в різних країнах світу, але саме в Україні століттями створювалися унікальні традиції та обряди. Коли Масниця 2022 року та як її правильно зустрічати — читайте в матеріалі ТСН.ua.
У неділю, 6 березня, у православних християн важливе свято — Прощена неділя. Також його називають переддень Великого посту або останній день Масниці. Які традиції цього свята існують та що варто знати про цей день — читайте в матеріалі ТСН.ua.
День працівника контрольно-ревізійної служби України, день випадкових напрямків та день митника – найцікавіші свята та події 26 січня на Korrespondent.net.