Україна запросила у Конгресу США 29 видів систем озброєння та боєприпасів для продовження наступу у 2023 році. Зокрема, у списку значаться ракети великої дальності ATACMS.
Які системи можуть бути ефективними проти ракет Х-22, якими, за даними Києва, атакували будинок у Дніпрі? Що могла б дати перспектива постачань ракет ATACMS, які хоче отримати Україна? DW розпитала експерта Таля Інбара.
КИЇВ. 14 червня. УНН. Посол України в США Оксана Маркарова заявила, що США "змінили тональність" у питанні постачання далекобійних ракет ATACMS для України. Про це Маркарова сказала в інтерв'ю The Page, пише УНН.
КИЇВ. 16 листопада. УНН. США разом із союзниками дадуть відповідь Росії на випробування протисупутникової ракети, які поставили під загрозу всіх, хто намагається дослідити космос або освоювати його в мирних цілях. Про це заявив голова Державного департаменту Ентоні Блінкен, передає УНН.
КИЇВ. 25 серпня. УНН. Пентагон вважає, що Україні на даній фазі війни з росією не потрібні ракети ATACMS дальністю до 300 км для реактивних систем залпового вогню HIMARS. Про це заявив заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль, пише УНН з посиланням на пресслужбу Пентагону.