КИЇВ. 25 квітня. УНН. Розрив між витратами на пенсії і заощадженнями в світовій соціальній системі зростає на 28 мільярдів доларів щодоби, і без вжиття заходів до 2050 року дефіцит перевищить 400 трильйонів доларів, що приблизно в п\'ять разів більше від сукупного показника світової економіки. Про це йдеться в матеріалі американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor,...
КИЇВ. 12 червня. УНН. Економічний вплив насильства на світову економіку в 2018 році скоротився на 3,3% і склав 14,1 трильйона доларів США. Про це йдеться в оприлюдненій доповіді лондонського Інституту економіки і світу (IEP), передає УНН.
КИЇВ. 23 січня. УНН. Призупинення роботи федерального уряду США (“шатдаун”) негативно позначиться на ВВП країни, але не вплине на стан світової економіки. З такою заявою виступив в ефірі телеканалу CNBC глава Національної економічної ради Білого дому Лоуренс Кадлоу, інформує...
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Згідно з прогнозами Міжнародного валютного фонду (МВФ), 2020 рік стане найгіршим для світової економіки з часів Великої депресії в результаті пандемії коронавірусу. Про це йдеться в економічному огляді МВФ, передає УНН із посиланням на Голос Америки.
Коронавірус може позбавити світову економіку більш ніж 5 трильйонів доларів зростання протягом наступних двох років. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на оцінку банків Уолл-Стріт.
Видання пише, що навіть при безпрецедентному рівні монетарних і фіскальних стимулів валовий внутрішній продукт навряд чи повернеться до свого докризового тренду принаймні до 2022 року...
Ситуація з поширенням коронавірусу Covid-19: може розвиватися за двома сценаріями. Про це написала директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва у своєму блозі на сайті МВФ.
Як зазначила глава МВФ, коронавірус - це серйозне нагадування про те, як крихкому відновленню економічного зростання можуть загрожувати непередбачені події...
Головні чинники, яки можуть спричинити глобальний економічний спад: торговельна війна між Китаєм і США, вихід Великої Британії з ЄС без угоди, загальний великий рівень безробіття.
У новому дослідженні бізнес-аналітики з Economist Intelligence Unit (EIU) дійшли висновку, що в найближчі 30 років зміна клімату скоротить зростання світової економіки на 3%.
Торговельні протиріччя між Китаєм і США навряд чи призведуть до глобальної фінансової кризи, але в довгостроковій перспективі можуть викликати розкол у структурі світової економіки.