Пекін-2022. Результати українців 5 лютого

2022-02-05 13:00
Українські спортсмени виступали в чотирьох дисциплінах в перший день ОІ в Пекіні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стрибки з трампліна. Звичайний трамплін. . Євген Марусяк стрибнув на 73 м в кваліфікації посівши 48-ме місце і виступить в фіналі. Українець Антон Корчук став 52-им в кваліфікації і не пробився в фінал. Скіатлон. 15 км. Жінки. Марина Анцибор прийшла до фінішу 56-ю, Вікторія Олех стала 60-ю, а Юлія Кроль - 62-а. а Дар'я Рубльова була знята з дистанції. Біатлон. Змішана естафета. Збірна України (Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний) посіла 13-у сходинку.Санний спорт. Чоловіки. 1 заїзд. Андрій Мандзій і Антон Дукач стартують о 13:10. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!