КИЇВ. 25 квітня. УНН. Німеччина і Франція засуджують рішення Росії спростити видачу паспортів жителям окупованих територій Донецької та Луганської областей і вважають, що це суперечить мінським угодами. Про це йдеться у поширеній у четвер заяві МЗС ФРН, передає УНН.
КИЇВ. 24 листопада. УНН. Папа Римський Франциск під час візиту до японського міста Хіросіма засудив використання ядерної зброї і назвав це явище \"злочином\", повідомляє УНН із посиланням на \"Радіо Свобода\".
КИЇВ. 9 листопада. УНН. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов допускає, що найближчим часом в окупованому Криму Росії знадобиться ядерна зброя. Про це повідомляє УНН із посиланням на \"Крим.Реалії\".
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів, з метою посилення рівня ядерної і радіаційної безпеки та енергонезалежності держави, невідкладно внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти про розвиток ядерної енергетики. Про це йдеться в тексті указу, опублікованому на сайті голови держави, передає УНН.
Ізраїльський прем\'єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що ядерну зброю розробляли на об\'єкті поблизу іранського міста Абаде. Крім того, він звинуватив Тегеран у зберіганні урану на \"секретному ядерному складі\".
КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Договір про заборону ядерної зброї ратифікували 50 держав, і він набуде чинності 22 січня 2021 року. Про це повідомляє Центр новин ООН, передає УНН.
КИЇВ. 4 грудня. УНН. Президент США Дональд Трамп підписав указ, визначивши принципи, якими федеральні відомства країни повинні керуватися при використанні штучного інтелекту. Про це йдеться в повідомленні Білого дому, пише “Голос Америки”, передає УНН.
Договір ООН про заборону ядерної зброї (ДЗЯЗ) ратифікував Гондурас. Він став останньою, 50-ою країною, що ратифікувала угоду.
Про це повідомляє Міжнародна кампанія за заборону ядерної зброї (ICAN).
Таким чином 22 січня 2021 року документ набуде чинності. П'ять ядерних держав - США, Росія, Китай, Великобританія і Франція - договір не підписували...
Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №2372 \"Про внесення змін до деяких законів України про безпеку використання ядерної енергії\". Проект підтримали 288 нардепів.
Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №2372 \"Про внесення змін до деяких законів України про безпеку використання ядерної енергії\". Проект підтримали 288 нардепів.
Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Закон спрямований на уникнення послаблення державного регулювання безпеки використання ядерної енергії...
Представники обох партій сенату США підготували проект резолюції, яка передбачає, що будь-яка співпраця з Саудівською Аравією в ядерній сфері не допустить використання американських технологій для створення королівством ядерної...