КИЇВ. 19 липня. УНН. Затримка у проведенні ключових реформ, припинення транзиту російського газу територією України, посилення торгових війн та ескалація конфлікту на Донбасі становлять ризик для макрофінансової стабільності. Про це йдеться у звіті Нацбанку, передає УНН.
КИЇВ. 10 вересня. УНН. Затримка з виконанням програми співпраці з Міжнародним валютним фондом може створити ризики для макрофінансової стабільності в середньостроковій перспективі. Про це йдеться у річному звіті про діяльність Ради з фінансової стабільності НБУ, передає...
КИЇВ. 6 травня. УНН. Комітет з монетарної політики Національного банку виокремив два ризики для фінансової стабільності в Україні, зокрема, нещодавні позови та судові рішення, що стосуються ПриватБанку. Про це УНН повідомляє з посиланням на оприлюднені НБУ підсумки дискусії членів КМП щодо рівня облікової ставки 24 квітня.
КИЇВ. 10 грудня. УНН. Ключовим ризиком для макрофінансової стабільності на сьогодні залишається посилення пандемії коронавірусу, а також карантинних заходів для її подолання. Про це заявив на брифінгу у четвер голова НБУ Кирило Шевченко, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 28 травня. УНН. Високий рівень корупції, недостатньо швидке проведення реформ, посилення фактору трудової міграції опинилися серед ключових внутрішніх ризиків для економіки України, за оцінкою експертів. Про це йдеться в оновленому консенсус-прогнозі Мінекономрозвитку на 2019-2022 роки, передає УНН.
Україна у 2018 році досягла макрофінансової стабільності, якої не спостерігалося з 2013 року. Про це під час виступу у Верховній раді заявив голова НБУ Яків Смолій, повідомляє кореспондент
\"2018 рік відзначився відновленням макрофінансової стабільності, яку востаннє Україна бачила ще до анексії Криму та військового конфлікту на Донбасі\", - сказав...
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Світове падіння цін на сировину є найбільшим ризиком для реального сектора економіки. Про це йдеться у Звіті про фінансову стабільність, оприлюдненому на сайті Національного банку України, передає...
Судові рішення і тиск на Національний банк можуть негативно вплинути на курсові та інфляційні очікування, а також ускладнити доступ до міжнародних ринків капіталу.
Дотримання фіскальної дисципліни та залучення інвестицій є ключовими для макрофінансової стабільності України, вважає постпред Міжнародного валютного фонду (МВФ) Йоста Люнгман.