ОІ-2018. Результати українців 10 лютого

2018-02-10 16:30
Сьогодні змагальний день для нас відкрили лижниці Тетяна Антипенко і Марина Анцибор. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лижні гонки. Скіатлон. 7,5+7,5 км. ЖінкиТетяна Антипенко і Марина Анцибор очікувано розташувалися далеко від медалей, окупувавши позиції в п\'ятому та шостому десятку. Тетяна посіла 45-те місце, а Марина стала 53-ю.Біатлон. Спринт. 7,5 км. ЖінкиКращою з наших була Віта Семеренко, котра розташувалася на 14-й позиції. Валя Семеренко - 46-та, Анастасія Меркушина - 55-та, а Ірина Варвинець - 73-тя.Санний спорт. Одиночні заїзди. ЧоловікиАнтон Дукач показав 25-й час у першому заїзді і 21-й результат у другому. Андрій Мандзій став 40-м під час першого заїзду та 25-м - у другому.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОІ-2018. Всі чемпіони і медалісти 10 лютогоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!